ΝΕΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

Η Διεύθυνση και ο Σύλλογος Διδασκόντων του 1ου Γυμνασίου Διδυμοτείχου ενημερώνει τους ενδιαφερόμενους, που θα ήθελαν να εξυπηρετηθούν από τη Σχολική μας Μονάδα, ότι για την περίοδο που είναι σε εφαρμογή τα έκτακτα μέτρα πρόληψης κατά της διασποράς του κορωνοϊού COVID-19 στις Σχολικές Μονάδες και φορείς που προσφέρουν εκπαιδευτικές υπηρεσίες, ισχύουν τα εξής:

• Η εξυπηρέτηση των ενδιαφερομένων θα γίνεται ψηφιακά και όχι με αυτοπρόσωπη παρουσία.

Οι ενδιαφερόμενοι αποστέλλουν το αίτημά τους

α) με το ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ (mail@1gym-didym.evr.sch.gr)

β) το διατυπώνουν τηλεφωνικά

Τηλ. Σχολείου: 2553022265

Τηλ. Διευθύντριας: 6937129272 (Ευτέρπη Μπιλιμπίνη)

Η απάντηση αποστέλλεται μέσω του ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟΥ (αποκλειστικά) και σε έκτακτες περιπτώσεις με το ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Σε κάθε περίπτωση οι ενδιαφερόμενοι δύναται να προσέρχονται στον χώρο το σχολείου, αλλά πρώτα συστήνεται να έρχονται σε τηλεφωνική επικοινωνία με το σχολείο.

Σας παροτρύνουμε να ενημερώνεστε σε τακτά χρονικά διαστήματα από την ιστοσελίδα του σχολείου.

Ευχόμαστε καλή δύναμη και είμαστε στη διάθεσή σας για οτιδήποτε χρειαστείτε εσείς και οι μαθητές μας.

Η Διευθύντρια και ο Σύλλογος Διδασκόντων του 1ου Γυμνασίου Διδυμοτείχου